O firmie

Witamy w e-sklepie SmartNext.pl. Jesteśmy firmą posiadającą w swojej ofercie produkty popularnych i znanych producentów.

Nasze produkty są polecane przez wielu klientów. Gwarantujemy pełny support i szybką wysyłkę.

Każdy towar objęty jest gwarancją.

Zapraszamy na przyjemne i owocne zakupy - w naszym sklepie można zamówić najlepsze produkty za najlepszą cenę.

 

Sklep SmartNext.pl dostarcza szeroką gamę elektroniki tworzonych przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Są to produkty renomowanych, światowych marek oraz produkty polecane przez użytkowników i branżę IT.

Mamy wieloletnie doświadczenie. Działamy na rynku od 2004 roku, natomiast sklep SmartNext.pl powstał w 2015 roku. Wiele pozytywnych komentarzy na allegro pozwala uznawać nas za rzetelną firmę skierowaną przede wszystkim na klienta.

Z tego też powodu dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty miały jak najlepsze ceny.

Sklep wyróżnia się szeroką ofertą i szybkim terminem realizacji. Jeśli szukasz konkretnego produkty, który nie znajduje się na sklepie - proszę poinformuj nas o tym poprzez e-mail. Możliwe że uda nam się pozyskać dany produkt dla Ciebie zdecydowanie taniej.

Do każdego zamówienia dołączony jest paragon lub (na życzenie) faktura. Dowody te są podstawą otrzymania gwarancji producenta.

Z uwagi na to, że jesteśmy zwolnieni z podatku VAT (Podmiot zwolniony z VAT na podstawie art. 113 ust. 1 ustawy o podatku od towarów i usług z dn. 11-03-2004.), na fakturze umieszczona jest kwota za produkt i wysyłkę bez wyszczególnionego podatku VAT.

Termin realizacji wysyłek to około 2 - 5 dni roboczych. Jeśli produkt znajduje się w magazynie - termin wysyłki to 24 h od zaksięgowania wpłaty.

Jeżeli nie znalazłeś interesujących Cię informacji, bądź chcesz wiedzieć więcej - napisz do nas na sklep@smartnext.pl lub zadzwoń 723 781 263 (pn-pt 09:00-17:00). Preferujemy kontakt poprzez e-mail, możemy w ten sposób odpisać zdecydowanie szybciej.

Misja

Naszą misją jest dystrybucja nowości technologicznych, ułatwiających codzienne życie i pracę. Staramy się również oferować produkty niedostępne (lub trudno dostępne) w Polsce. W sklepie znajdziesz produkty polecane przez wielu klientów.

Wizja

Łatwiejsze życie dla każdego dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Ogranicz mechaniczną pracę - niech wyręczy Cię technologia.

Nasza oferta

Nasz asortyment to produkty znanych marek, m.in.: LG Electronics, Sony,  Motorola, Apple, Garett i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybranie najlepszych dla Ciebie produktów.

SmartNext.pl - nasze produkty i informacje o firmie